پارس سازه انرژی البرز

تیوپ استنلس استیل

تیوپ استنلس استیل یک آلیاژ آهن متشکل از حداقل 10.5% کروم می باشد. کروم با تولید یک لایه نازک اکسید بر روی سطح فولاد از خوردگی آن جلوگیری می کند. بدیهی است افزایش مقدار کروم باعث افزایش مقاومت فولاد در برابر خوردگی می شود.

فولاد ضد زنگ همچنین حاوی منگنز، کربن و سیلیکون در نسبت های مختلف نیز می باشد. عناصر دیگری مانند نیکل و مولیبدن نیز معمولاً برای افزایش شکل پذیری و مقاومت در برابر خوردگی به آن اضافه می شوند.

لوله ها غالباً به صورت دایره ای فرض می شوند اما تیوپ های از جنس استنلس استیل می توانند به اشکال و ضخامت های زیادی تولید شوند. از بیضی، گرد و مستطیل شکل گرفته تا اشکال مسطح.

فولاد ضد زنگ بر خلاف فولاد معمولی به آسانی در صورت وجود آب زنگ نمی زند.

تیوپ های از جنس استنلس استیل در صنایع مختلف و برای کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از کاربردهای تیوپ استنلس استیل عبارت است از:

· استفاده در بالابرهای هیدرولیک هواپیما. (برای این کاربرد از مقدار کمی نیکل و درصد زیادی کروم استفاده می شود.)

· استفاده در بسیاری از کارخانه ها و خطوط تولید برای دستگاه ها و یا در محصولات تولیدی

· از تیوپ استنلس استیل در تولید صدا خفه کن با کیفیت بالا در صنعت خودرو نیز استفاده می شود.

· صنایع صنعتی ، هوافضا ، نظامی و هسته ای نیز از انواع بسیار مقاوم تیوپ استنلس استیل ساخته شده با سخت ترین آلیاژ برای نیازهای خاص خود استفاده می کنند.

· به کارگیری در یخچال و فریزرها و لوازم خانگی معمولی

· استفاده از تیوپ استنلس استیل در خطوط گاز خانگی برای جلوگیری از خوردگی و نشت گاز

· و ...

تیوپ استنلس استيل بدون درز

کاتالوگ وجود ندارد

جنس

استنلس استیل -

نوع درز

بدون درز -

وزن ( کیلوگرم )

ISO 65(Heavy series, Medium series, Light series1,Light series 2,) ISO 4200(A,B,C,D,E,F,G) -

کشور سازنده

ژاپن - سوئد - چین - تایوان -توضیحات:

لوله تیوب در متریال مختلف بر اساس استانداردهای متداول ، در دما و فشار های بالا ، شامل لوله های BW ,ERW,SAW,S,Galvanized و غیره . در ضمن این مجموعه،پاسخ گوی نیاز صنایع به کلیه لوله های Stainless Steel, Copper)چدنی،آلومینیومی)Metallic : ( پلی اتیلن،PVC ،چند لایه،پلی پروپلین،سیمانی)Non Metallic: وغیره در کلیه سایز ها خواهد بود. بازديد كننده محترم درصورت نياز به پيش فاكتور با شماره هاي زير تماس بگيريد . در صورت نياز به قيمت لوله هاي مانيسمان ,درزجوش مستقيم ,لوله اسپيرال , لوله هاي صنعتي ضخامت بالا ,لوله هاي سيلندري ,انواع تيوب ,لوله هاي الوي استيل ,كه قيمت آنها در ليست قيمت نيامده ميتوانيد با ارسال تقاضاي خود از طريق فكس يا ايميل به قيمتهاي مورد نظز دسترسي داشته باشيد .